Przychodnia Lekarska w Stragardzie
Apycom jQuery Menus
logo logo logo

Skontaktuj się z nami - Przychodnia "Zdrowym Być"

Formularz kontaktowy

Podaj wynik: × =

Kontakt Telefoniczny

Tel: 91 30 70 335 - Usługi NFZ

Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z pewnymi zaleceniami


 1. Przedstaw się.
  Na początku naszej rozmowy przedstaw się. Wystarczy podać imię oraz numer telefonu jeżeli nie posidasz adresu e-mail, abyśmy mogli nawiązać korespondencję mailową. W przypadku, gdy nie posiadasz własnego adresu email wpisz w jego miejsce nasz adres rejestracja@przychodniastargard.pl
  W przypadku chęci złożenia skargi anonimowej, należy uzupełnić formularz w następujący sposób:" W polu Imię i nazwisko należy wpisać 'Pacjent anonimowy', w polu email, należy wpisać 'rejestracja@przychodniastargard.pl', a w polu numer telefonu, należy wpisać '111 111 111', następnie wpisać w treść wiadomości adekwatną do własnej opinii skargę.

 2. Napisz o co chodzi.
  Następnie napisz w jakiej sprawie do nas piszesz. Postaraj się dokładnie opisać swój problem, abyśmy mogli szybko udzielić Ci odpowiedzi, a co najważniejsze, żeby odpowiedź była dla Ciebie wyczerpująca i zawierała wszystkie niezbędne Tobie informacje.

 3. Nie pośpieszaj nas.
  Nie ma potrzeby pośpieszania nas - jeśli nie odpisujemy to znaczy, że jesteśmy zajęci. Jeżeli napisałeś do nas zgodnie z zasadami, które zostały omówione to na pewno otrzymasz odpowiedź.

 4. Preferowany kontakt z nami.
  W związku z dużą liczbą telefonów do nas zahęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny powyżej na stronie.